Коса ❤️ BLEACHES

.
2024

Светот каталог на производи и прибор за професионални фризери
Коса bleaches

PRODUCTS N°: 109
COLOR.IT - мариноване - ALDO FORTE

COLOR.IT - мариноване
ALDO FORTE

DECAPANTE COLOR.IT дозволува лесно ја менуваат бојата, без да влијае на природен пигмент или напад на окси...

DECAPANTE COLOR.IT дозволува лесно ја менуваат бојата, без да влијае на природен пигмент или напад на окси...
COLOR.IT - белење прав - ALDO FORTE

COLOR.IT - белење прав
ALDO FORTE

Формулиран со тешки прашина, па Сам, тоа е богата со внимателно одбрани состојки. Почитува структу...

Формулиран со тешки прашина, па Сам, тоа е богата со внимателно одбрани состојки. Почитува структу...
ОПРЕМА - SUPERMÈCHES + - ALFAPARF

ОПРЕМА - SUPERMÈCHES +
ALFAPARF

белење прав компактен висока моќ белење АКЦИЈА: • 7 нивоа на лифт • максимална прецизност и неве...

белење прав компактен висока моќ белење АКЦИЈА: • 7 нивоа на лифт • максимална прецизност и неве...
ФЛЕШ ленти - ALLWAVES

ФЛЕШ ленти
ALLWAVES

белење прав тонирање ФЛЕШ ленти просветлува и бои во исто време природни и коса со боја. Ај се лен...

белење прав тонирање ФЛЕШ ленти просветлува и бои во исто време природни и коса со боја. Ај се лен...
Селектирај гаранции - BAREX

Селектирај гаранции
BAREX

белење прав бело со бисер во прав Бел прав супер компактна има капацитет до 6 осветлување тонови, ...

белење прав бело со бисер во прав Бел прав супер компактна има капацитет до 6 осветлување тонови, ...
ДОЗВОЛЕН - BAREX

ДОЗВОЛЕН
BAREX

гаранции русокоса руса коса подигнување КРЕМ супер осветлување крем со Shea путер Спецификација з...

гаранции русокоса руса коса подигнување КРЕМ супер осветлување крем со Shea путер Спецификација з...
ЗОК Color Line - BAREX

ЗОК Color Line
BAREX

белење прав Сина - ефект antigiallo со Д-пантенол Обои најголема почит за кожата и косата, и рамномерно...

белење прав Сина - ефект antigiallo со Д-пантенол Обои најголема почит за кожата и косата, и рамномерно...
ЗОК Color Line - BAREX

ЗОК Color Line
BAREX

POOR DECOLORANTE СВИЛАТА белење прав Сам со свила во прав Специјално креирани за вкупно, просечно или пр...

POOR DECOLORANTE СВИЛАТА белење прав Сам со свила во прав Специјално креирани за вкупно, просечно или пр...
ИНОВАЦИИ Екстремни Црвениот - BBCOS

ИНОВАЦИИ Екстремни Црвениот
BBCOS

Иновативни белење погодна да се создаде контрасти на боја на тоналитети од црвена и црвено-кафеав...

Иновативни белење погодна да се создаде контрасти на боја на тоналитети од црвена и црвено-кафеав...
КРЕМ бели ленти - BBCOS

КРЕМ бели ленти
BBCOS

whitener во creama Decolorante крем со висок белење моќ. Просветвам вашата боја, без оштетување на вашата коса...

whitener во creama Decolorante крем со висок белење моќ. Просветвам вашата боја, без оштетување на вашата коса...
ДЕКО КРЕМ Кајгана - BIOSKY

ДЕКО КРЕМ Кајгана
BIOSKY

whitener Крем ДЕКО КРЕМ Кајгана е whitener крем за да се осветли и белилото, го заштитува косата вратило. ...

whitener Крем ДЕКО КРЕМ Кајгана е whitener крем за да се осветли и белилото, го заштитува косата вратило. ...
белење прав - BLACK

белење прав
BLACK

белење прав Бело - редовна формула Тоа е мешавина на прав состојки дизајнирани за да се добие про...

белење прав Бело - редовна формула Тоа е мешавина на прав состојки дизајнирани за да се добие про...
COLORIANNE ПРЕСТИЖ - BRELIL PROFESSIONAL

COLORIANNE ПРЕСТИЖ
BRELIL PROFESSIONAL

ABSOLUTE Деколоризација прав компактен со белење моќта на 7/8 тонови, идеални за секаков вид на ленти ...

ABSOLUTE Деколоризација прав компактен со белење моќта на 7/8 тонови, идеални за секаков вид на ленти ...
COLORIANNE ПРЕСТИЖ - BRELIL PROFESSIONAL

COLORIANNE ПРЕСТИЖ
BRELIL PROFESSIONAL

DECOLORANTE миризлива Decolorante миризлива прав Сам овозможува белилото да 5/6 нивоа без pulping коса. Се меша с...

DECOLORANTE миризлива Decolorante миризлива прав Сам овозможува белилото да 5/6 нивоа без pulping коса. Се меша с...
белење прав - CAPILLUM

белење прав
CAPILLUM

белење прав БРЗО Белење прашок погоден за сите видови на промена на бојата (ленти, нагласува, лен...

белење прав БРЗО Белење прашок погоден за сите видови на промена на бојата (ленти, нагласува, лен...
CONTRAST Exspress - CAPILLUM

CONTRAST Exspress
CAPILLUM

прашок погоден за сите видови на ленти, ленти. Тоа ви овозможува брзо да се добие саканиот riflessatura. ...

прашок погоден за сите видови на ленти, ленти. Тоа ви овозможува брзо да се добие саканиот riflessatura. ...
ПРИРОДЕН слаткиот живот - CHARME & BEAUTY

ПРИРОДЕН слаткиот живот
CHARME & BEAUTY

Белење на паста на последната генерација. Брзо, моќно и еколошки. Заменува деколоризација во прав,...

Белење на паста на последната генерација. Брзо, моќно и еколошки. Заменува деколоризација во прав,...
HT бела боја - сина ХТ - CHARME & BEAUTY

HT бела боја - сина ХТ
CHARME & BEAUTY

белење прав, бела и сина боја верзии се опремени со пријатен, свеж мирис. Се индицирани за секој ти...

белење прав, бела и сина боја верзии се опремени со пријатен, свеж мирис. Се индицирани за секој ти...
COLORDESIGN белење прав - COLOR DESIGN

COLORDESIGN белење прав
COLOR DESIGN

производи за коса промена на бојата COLORDESIGN се формулирани со голема грижа со цел да им овозможи на ...

производи за коса промена на бојата COLORDESIGN се формулирани со голема грижа со цел да им овозможи на ...
мАСКА - DAVINES

мАСКА
DAVINES

белење прав процес контролиран и ниска нестабилност. Иновативната формула, богата млечни протеин...

белење прав процес контролиран и ниска нестабилност. Иновативната формула, богата млечни протеин...
PHYSIA ленти - DEMERAL

PHYSIA ленти
DEMERAL

нови крем за лекување на ленти и balayages технологија целосно ослободени од амонијак, кој гарантира о...

нови крем за лекување на ленти и balayages технологија целосно ослободени од амонијак, кој гарантира о...
GOMMAGE БОЈА - DEMERAL

GOMMAGE БОЈА
DEMERAL

GOMMAGE БОЈА е специјален третираат специфични коса боја со пигменти или вештачки оксидација, со што ...

GOMMAGE БОЈА е специјален третираат специфични коса боја со пигменти или вештачки оксидација, со што ...
UAIT 7 - DEMERAL

UAIT 7
DEMERAL

UAIT е новиот белење прав компактен Demeral. Благодарение на новата технологија и посебен микро- гранул...

UAIT е новиот белење прав компактен Demeral. Благодарение на новата технологија и посебен микро- гранул...
Белење прав Блу COMPACT - ECHOSLINE

Белење прав Блу COMPACT
ECHOSLINE

ленти, discolorations и мариноване, е погодна за сите техники на белење. Ај се осветлување до 6 тонови, убл...

ленти, discolorations и мариноване, е погодна за сите техники на белење. Ај се осветлување до 6 тонови, убл...
Белење прав Блу COMPACT амонијак - ECHOSLINE

Белење прав Блу COMPACT амонијак
ECHOSLINE

Echosline подобрува технички сектор на промена на бојата со : - Нов производ со формулација погодна за ...

Echosline подобрува технички сектор на промена на бојата со : - Нов производ со формулација погодна за ...
6 . ТЕСТЕНИНИ ДЕКО - ELGON

6 . ТЕСТЕНИНИ ДЕКО
ELGON

белење паста што просветлува до 6 тонови да понуди алтернатива прав bleaches. Предности: • лесно да се ...

белење паста што просветлува до 6 тонови да понуди алтернатива прав bleaches. Предности: • лесно да се ...
Bluberry Кајгана - ELGON

Bluberry Кајгана
ELGON

Белење Виолетова со супер моќ antigiallo пријатен мирис на брусница. Технички Ние ги користиме 1-2 како ...

Белење Виолетова со супер моќ antigiallo пријатен мирис на брусница. Технички Ние ги користиме 1-2 како ...
ДЕКО AMMONIA БЕСПЛАТНО - ELGON

ДЕКО AMMONIA БЕСПЛАТНО
ELGON

без амонијак, акција белилото уред. плус за фризер - Ослободување од водород persulfate - Прашок Сам - Д...

без амонијак, акција белилото уред. плус за фризер - Ослободување од водород persulfate - Прашок Сам - Д...
Соларис - PAT7 - EUGENE PERMA

Соларис - PAT7
EUGENE PERMA

Eugene Perma лаборатории имаат развиено голем број на 9 производи од суштинско значење за да им понуди н...

Eugene Perma лаборатории имаат развиено голем број на 9 производи од суштинско значење за да им понуди н...
Соларис - POUDR 6 - EUGENE PERMA

Соларис - POUDR 6
EUGENE PERMA

Eugene Perma лаборатории имаат развиено голем број на 9 производи од суштинско значење за да им понуди н...

Eugene Perma лаборатории имаат развиено голем број на 9 производи од суштинско значење за да им понуди н...
BLUE ДЕКО прав - бела ДЕКО прав - EXTREMO

BLUE ДЕКО прав - бела ДЕКО прав
EXTREMO

ДЕКО прав Блу е на белење прав сини компактен подобрена акција за да се постигне совршен руси со ...

ДЕКО прав Блу е на белење прав сини компактен подобрена акција за да се постигне совршен руси со ...
Perfecta Кајгана прав компактен 02/01 - FAIPA

Perfecta Кајгана прав компактен 02/01
FAIPA

01 Специјални за ленти Особено погоден за белење изнесува, во просек, да се прочита, balayages, ленти и ...

01 Специјални за ленти Особено погоден за белење изнесува, во просек, да се прочита, balayages, ленти и ...
ПЕРФОРМАНСИ TECH - FARMAGAN

ПЕРФОРМАНСИ TECH
FARMAGAN

белење КРЕМ whitener крем за коса со висока осветлување моќ. Текстурата на мешавина ни овозможува да...

белење КРЕМ whitener крем за коса со висока осветлување моќ. Текстурата на мешавина ни овозможува да...
ЗА BLONDEST русокоса осветлување крем - FAROUK

ЗА BLONDEST русокоса осветлување крем
FAROUK

ЗА BLONDEST русокоса осветлување крем Таа е една осветлување во масло -базирани и има брзина и каракт...

ЗА BLONDEST русокоса осветлување крем Таа е една осветлување во масло -базирани и има брзина и каракт...
DECOLOR Б DIAMOND - FRAMESI

DECOLOR Б DIAMOND
FRAMESI

whitener со дијамант прашина Дијаманти, толку повеќе вредни меѓу камењата, е минерал со индекс на реф...

whitener со дијамант прашина Дијаманти, толку повеќе вредни меѓу камењата, е минерал со индекс на реф...
DECOLOR Б ПОСЕБНИ - FRAMESI

DECOLOR Б ПОСЕБНИ
FRAMESI

прав ред whitener DECOLOR B е база на деривати на целулоза. Овие супстанции, од растително потекло, за врем...

прав ред whitener DECOLOR B е база на деривати на целулоза. Овие супстанции, од растително потекло, за врем...
OXYCUR PLATIN - GOLDWELL

OXYCUR PLATIN
GOLDWELL

whitener високи перформанси Деколоризација прав што ги задоволува сите потреби на белење и промена н...

whitener високи перформанси Деколоризација прав што ги задоволува сите потреби на белење и промена н...
Луксузни haircolor - GREEN LIGHT

Луксузни haircolor
GREEN LIGHT

белење прав компактен НЕ амонијак: бела и сина боја Амонијак без белилото прав компактен ви овоз...

белење прав компактен НЕ амонијак: бела и сина боја Амонијак без белилото прав компактен ви овоз...
HP Color СИСТЕМ - HELEN SEWARD

HP Color СИСТЕМ
HELEN SEWARD

Линијата се состои од два bleaches во крем и CREAM_B CREAM_V, кои обезбедуваат максимална заштита во зашемету...

Линијата се состои од два bleaches во крем и CREAM_B CREAM_V, кои обезбедуваат максимална заштита во зашемету...
Voila - INTERCOSMO

Voila
INTERCOSMO

Д- БЕСПЛАТНО - не-Сам деколоризација прав Обезбедува висок осветлување во целосно почитување на ...

Д- БЕСПЛАТНО - не-Сам деколоризација прав Обезбедува висок осветлување во целосно почитување на ...
BLONDLY - ITELY

BLONDLY
ITELY

руса боја се користи од страна на најголемиот број на клиенти од салони. Костур ? & Бул ; бидејќи рус...

руса боја се користи од страна на најголемиот број на клиенти од салони. Костур ? & Бул ; бидејќи рус...
црв - KAARAL

црв
KAARAL

белење КРЕМ А whitener во крем со хидролизирани свила. На хидролизирани свила, да се заштитат и прида...

белење КРЕМ А whitener во крем со хидролизирани свила. На хидролизирани свила, да се заштитат и прида...
CRAMER Кајгана - KEMON

CRAMER Кајгана
KEMON

Белење прав Сам подобрена акција, за осветлување до 7 тони. Компактниот формула го намалува вдишув...

Белење прав Сам подобрена акција, за осветлување до 7 тони. Компактниот формула го намалува вдишув...
СИСТЕМ LUNEX - KEMON

СИСТЕМ LUNEX
KEMON

систем промена на бојата калибриран за безбедно и професионални одговор на сите потреби на освет...

систем промена на бојата калибриран за безбедно и професионални одговор на сите потреби на освет...
Platine прецизност - белење прав компактен - L OREAL

Platine прецизност - белење прав компактен
L OREAL

Тоа е прав за зголемена Белење на акција што, се меша со антиоксидант до 20-30 или 40 вол., овозможува д...

Тоа е прав за зголемена Белење на акција што, се меша со антиоксидант до 20-30 или 40 вол., овозможува д...
EFASSOR - мариноване прав - L OREAL

EFASSOR - мариноване прав
L OREAL

Тоа е прав што е совршено решение за оние кои сакаат да го олеснат или отстраните боја лесно и за к...

Тоа е прав што е совршено решение за оние кои сакаат да го олеснат или отстраните боја лесно и за к...
НОВИ Платинум Плус - L OREAL

НОВИ Платинум Плус
L OREAL

НОВИ Платинум Плус whitener Залепи Ова е прв тестенини whitener иновативна технологија Nutriceride и бела п...

НОВИ Платинум Плус whitener Залепи Ова е прв тестенини whitener иновативна технологија Nutriceride и бела п...
PLATIFIZ прецизност - деколоризација прав - L OREAL

PLATIFIZ прецизност - деколоризација прав
L OREAL

испарливи за примена во безбедноста. Таа има кремаста мешавина висок стисок за лесен дистрибуциј...

испарливи за примена во безбедноста. Таа има кремаста мешавина висок стисок за лесен дистрибуциј...
Blondys - Нафта whitener + подобрувач - L OREAL

Blondys - Нафта whitener + подобрувач
L OREAL

на whitener белење масло за светлина, медиум, силна. Почитува влакна на косата и ја омекнува косата, до...

на whitener белење масло за светлина, медиум, силна. Почитува влакна на косата и ја омекнува косата, до...
Infinie Platine МАЛ мирис - L OREAL

Infinie Platine МАЛ мирис
L OREAL

првиот не -Сам белење прав збогатен со Про- кератин, ултра перформанси со високо кревање моќ, во ис...

првиот не -Сам белење прав збогатен со Про- кератин, ултра перформанси со високо кревање моќ, во ис...
Lirias руса - LIRIAS

Lirias руса
LIRIAS

прав белење крем Lirias руса е прав белење крем чии особено формулација овозможува да се добие пром...

прав белење крем Lirias руса е прав белење крем чии особено формулација овозможува да се добие пром...
Кајгана и светилки на PRO- TECH - LISAP

Кајгана и светилки на PRO- TECH
LISAP

белење прав идеален за високи перформанси вкупно промена на бојата, ленти со фолија или термичка ...

белење прав идеален за високи перформанси вкупно промена на бојата, ленти со фолија или термичка ...
САП осветлување - LISAP

САП осветлување
LISAP

Нејзината крајно нежна формула е дизајниран за да ultradolci осветлување на природна коса, ги третираа...

Нејзината крајно нежна формула е дизајниран за да ultradolci осветлување на природна коса, ги третираа...
Londa BLONDING - LONDA

Londa BLONDING
LONDA

деколоризација прав За секој тип на коса, овој whitener прав просветлува до 7 тонови кутија: 500 г тегл...

деколоризација прав За секој тип на коса, овој whitener прав просветлува до 7 тонови кутија: 500 г тегл...
БОЈА Бришење - MATRIX

БОЈА Бришење
MATRIX

мариноване за постојана или тонот на боите на тоновите при која се отстранува или осветлува бојат...

мариноване за постојана или тонот на боите на тоновите при која се отстранува или осветлува бојат...
ColorGraphics 2 - MATRIX

ColorGraphics 2
MATRIX

професионален систем за делумно белење 3 во 1. Просветлува, тоа тонови и условите во еден чекор до 6 ...

професионален систем за делумно белење 3 во 1. Просветлува, тоа тонови и условите во еден чекор до 6 ...
СВЕТЛИНАТА МАСТЕР - MATRIX

СВЕТЛИНАТА МАСТЕР
MATRIX

За уште повеќе руса руса, повеќе услуги за помалку време и многу светлина. Рус на брзината на светл...

За уште повеќе руса руса, повеќе услуги за помалку време и многу светлина. Рус на брзината на светл...
Логики прозрачна КРЕМ осветлувач - MATRIX

Логики прозрачна КРЕМ осветлувач
MATRIX

PeEsclusivo систем на белење пулпа остра - Осветлување до 7 тонови на забрзана белење акција - Нов Emollien -C ...

PeEsclusivo систем на белење пулпа остра - Осветлување до 7 тонови на забрзана белење акција - Нов Emollien -C ...
V- СВЕТЛИНАТА - MATRIX

V- СВЕТЛИНАТА
MATRIX

Новиот V- светлина технологија обезбедува до 7 нивоа на лифт на физичко или обоени совршено унифор...

Новиот V- светлина технологија обезбедува до 7 нивоа на лифт на физичко или обоени совршено унифор...
НЕ дамка - MATRIX

НЕ дамка
MATRIX

дамка смена специјално формулиран за да брзо и лесно да се отстрани боја дамки на кожата (уши и кож...

дамка смена специјално формулиран за да брзо и лесно да се отстрани боја дамки на кожата (уши и кож...
руса амбиција - MEDAVITA

руса амбиција
MEDAVITA

белење прав со гиар џвакање Белење прашок погоден за сите осветлување техники. Руса амбиција ово...

белење прав со гиар џвакање Белење прашок погоден за сите осветлување техники. Руса амбиција ово...
Белење прав APPLE Flavour - MIX-UP

Белење прав APPLE Flavour
MIX-UP

белење прав измеша со својата тешка во прав формулација да не-Сам, полн со високо квалитетни состо...

белење прав измеша со својата тешка во прав формулација да не-Сам, полн со високо квалитетни состо...
Ваш - NAPURA

Ваш
NAPURA

INOILSTARLIGHT белење прав Белење прав без амонијак кои можат да вршат техники на осветлување и за беле...

INOILSTARLIGHT белење прав Белење прав без амонијак кои можат да вршат техники на осветлување и за беле...
Nutri масло - AKL BIOCOMPLEX - NASHI ARGAN

Nutri масло - AKL BIOCOMPLEX
NASHI ARGAN

Белење А боење систем ecofriendly Наши живот. А заштитни течност и хранливи материи врз основа на Argan м...

Белење А боење систем ecofriendly Наши живот. А заштитни течност и хранливи материи врз основа на Argan м...
нијанса - NUANCE

нијанса
NUANCE

белење прав сино-бели не-Сам Производите на нијанса на Ставови се означени со етикетата CP (заштита...

белење прав сино-бели не-Сам Производите на нијанса на Ставови се означени со етикетата CP (заштита...
DE- кератин БОЈА - OROTHERAPY

DE- кератин БОЈА
OROTHERAPY

компактен белење прав сино со кератин и Argan масло се препорачува за интензивна ленти и промена на ...

компактен белење прав сино со кератин и Argan масло се препорачува за интензивна ленти и промена на ...
Белење прав БОЈА - PLURA PROFESSIONAL LINE

Белење прав БОЈА
PLURA PROFESSIONAL LINE

белење прав збогатен со боја пигменти и заштитни материи кои ви овозможува со еден чекор белење и ...

белење прав збогатен со боја пигменти и заштитни материи кои ви овозможува со еден чекор белење и ...
Следна КРЕМ - PROFESSIONAL BY FAMA

Следна КРЕМ
PROFESSIONAL BY FAMA

whitener Крем Следна крем е особено погоден за фино коса, преработени, нежен. Овозможува да се спрове...

whitener Крем Следна крем е особено погоден за фино коса, преработени, нежен. Овозможува да се спрове...
Русокоса GLAM чиста светлина КРЕМ - REDKEN

Русокоса GLAM чиста светлина КРЕМ
REDKEN

новиот систем whitener ставете ја осветли до 7 тони. Резултатот е очигледен : совршен ленти, екстра лес...

новиот систем whitener ставете ја осветли до 7 тони. Резултатот е очигледен : совршен ленти, екстра лес...
H • ЗОНА - RENEE BLANCHE

H • ЗОНА
RENEE BLANCHE

Со Пчелин восок косата е сјајна и мека дури и по третманот на белење. Способноста на белење зависи ...

Со Пчелин восок косата е сјајна и мека дури и по третманот на белење. Способноста на белење зависи ...
русокоса UP - REVLON PROFESSIONAL

русокоса UP
REVLON PROFESSIONAL

белење прав Погоден за секој тип на техника: balayage, ленти, промена на бојата вкупно мариноване, Démaq...

белење прав Погоден за секој тип на техника: balayage, ленти, промена на бојата вкупно мариноване, Démaq...
БОЈА смена - REVLON PROFESSIONAL

БОЈА смена
REVLON PROFESSIONAL

боја коректор БОЈА remover е производ на корекција на боја за само за професионална употреба. БОЈА rem...

боја коректор БОЈА remover е производ на корекција на боја за само за професионална употреба. БОЈА rem...
НЕЖНА руса - REVLON PROFESSIONAL

НЕЖНА руса
REVLON PROFESSIONAL

прав осветлувач А whitener форма на прав, која создава крем во контакт со вода за лесна употреба. кути...

прав осветлувач А whitener форма на прав, која создава крем во контакт со вода за лесна употреба. кути...
амортизација на нафта - SALERM

амортизација на нафта
SALERM

масло за промена на бојата Амортизацијата масло за промена на бојата отвора нова димензија во св...

масло за промена на бојата Амортизацијата масло за промена на бојата отвора нова димензија во св...
DECOPATÉ - SALERM

DECOPATÉ
SALERM

промена на бојата Тоа е комплет составен од два производи:. Цврста фаза whitener прав што смее да се м...

промена на бојата Тоа е комплет составен од два производи:. Цврста фаза whitener прав што смее да се м...
И DECOBLUE DECOVIOLET - SALERM

И DECOBLUE DECOVIOLET
SALERM

bleaches Две decolorising : DECOBLUE А моќна алатка способен за деколоризација 4-6 нијанси посветол или повеќе,...

bleaches Две decolorising : DECOBLUE А моќна алатка способен за деколоризација 4-6 нијанси посветол или повеќе,...
MAGIC Кајгана - SALERM

MAGIC Кајгана
SALERM

деколоризација прав MAGIC Кајгана е whitener прав со високи перформанси прогресивно дисколорација на ...

деколоризација прав MAGIC Кајгана е whitener прав со високи перформанси прогресивно дисколорација на ...
COMPACT DECOLOURANT - SCENIC

COMPACT DECOLOURANT
SCENIC

белење прав не-Сам. Обои брзо и просветлува до 6/7 тонови природни и третирана коса. Бело сина боја, ...

белење прав не-Сам. Обои брзо и просветлува до 6/7 тонови природни и третирана коса. Бело сина боја, ...
COLOREVO руса - SELECTIVE

COLOREVO руса
SELECTIVE

просветлува до 4-5 нијанси ; неутрализација на дното на лифт и сјај на косата. За совршени резултати...

просветлува до 4-5 нијанси ; неутрализација на дното на лифт и сјај на косата. За совршени резултати...
DECOLORVIT СВЕТЛИНАТА - SELECTIVE

DECOLORVIT СВЕТЛИНАТА
SELECTIVE

Крем со деликатни белење акција, со само-заклучувачки систем. Специјални амонијак без формула. Се ...

Крем со деликатни белење акција, со само-заклучувачки систем. Специјални амонијак без формула. Се ...
DECOLORVIT ПЛУС - SELECTIVE

DECOLORVIT ПЛУС
SELECTIVE

белење прав компактен не-Сам, идеален за акција супер осветлување брзи и моќни. Тоа дава единствен...

белење прав компактен не-Сам, идеален за акција супер осветлување брзи и моќни. Тоа дава единствен...
DECOLORVIT скалпот - SELECTIVE

DECOLORVIT скалпот
SELECTIVE

Ексклузивно формула салонот безбедно, тогаш нула нула нестабилноста и вдишување на штетни гасови...

Ексклузивно формула салонот безбедно, тогаш нула нула нестабилноста и вдишување на штетни гасови...
OXY Вчитај - SELECTIVE

OXY Вчитај
SELECTIVE

Формула авто- заклучување, ефикасен начин да се отстрани дамките нежно оксидација во целина или в...

Формула авто- заклучување, ефикасен начин да се отстрани дамките нежно оксидација во целина или в...
 - SENSUS


SENSUS

крем за промена на бојата Овој нов производ е роден од посебен технологија базирана на Shea путер, п...

крем за промена на бојата Овој нов производ е роден од посебен технологија базирана на Shea путер, п...
ДЕКО - SENSUS

ДЕКО
SENSUS

Деко сино - Sens.us ДЕКО Блу е whitener за оние кои сакаат класика. Брзо и сигурно неговиот прав сини анти ...

Деко сино - Sens.us ДЕКО Блу е whitener за оние кои сакаат класика. Брзо и сигурно неговиот прав сини анти ...
SERIBLOND ДЕКО миризлива - SERICOLOR

SERIBLOND ДЕКО миризлива
SERICOLOR

белење прав со свила протеини Ефективна whitener миризлива прав, исклучителни кревање моќ, го прави ...

белење прав со свила протеини Ефективна whitener миризлива прав, исклучителни кревање моќ, го прави ...
ЉУБОВ ЗА КОСА белење миризлива - SHOT

ЉУБОВ ЗА КОСА белење миризлива
SHOT

RESET ДЕКО DECOLORANTE миризлива - зелено јаболко Деколоризација прав сини microgranular не-Сам мирисна зелено ...

RESET ДЕКО DECOLORANTE миризлива - зелено јаболко Деколоризација прав сини microgranular не-Сам мирисна зелено ...
ЉУБОВ ЗА КОСА - SHOT

ЉУБОВ ЗА КОСА
SHOT

RESET ДЕКО НЕ AMMONIA Decolorante без амонијак да го олеснат постепено и слатко сите типови коса. Неговата фо...

RESET ДЕКО НЕ AMMONIA Decolorante без амонијак да го олеснат постепено и слатко сите типови коса. Неговата фо...
ПРВА кавијар - SOA

ПРВА кавијар
SOA

whitener крем со кавијар Линијата на SOA кавијар збогатен производи од есенцијални амино киселини, пр...

whitener крем со кавијар Линијата на SOA кавијар збогатен производи од есенцијални амино киселини, пр...
AXENIA Кајгана ЕКСТРА XP Professional - SOCO

AXENIA Кајгана ЕКСТРА XP Professional
SOCO

е новиот компактен whitener пријатно миризливи јаболко. Формула еволуирале од чисто компоненти и сов...

е новиот компактен whitener пријатно миризливи јаболко. Формула еволуирале од чисто компоненти и сов...
AXENIA Кајгана КРЕМ - SOCO

AXENIA Кајгана КРЕМ
SOCO

од еволуцијата на козметички науката whitener крем и неверојатни перформанси со напредни формулациј...

од еволуцијата на козметички науката whitener крем и неверојатни перформанси со напредни формулациј...
KERAMINE H ПРОФЕСИОНАЛНА DEKOLOR - SOCO

KERAMINE H ПРОФЕСИОНАЛНА DEKOLOR
SOCO

DEKOLOR е новиот деколоризација прав компактен идеален за било осветлување третман традиционалните ...

DEKOLOR е новиот деколоризација прав компактен идеален за било осветлување третман традиционалните ...
ДЕКО Сина - ДЕКО бела боја - STRUKTIS

ДЕКО Сина - ДЕКО бела боја
STRUKTIS

ДЕКО Блу е на белење прав компактен подобрена акција е белење прав кој ви овозможува да ги добиет...

ДЕКО Блу е на белење прав компактен подобрена акција е белење прав кој ви овозможува да ги добиет...
замав - SUBRINA

замав
SUBRINA

whitener Крем Иновативната формула со боја пигменти длабоко црвена, виолетова и портокалова, тоа ви ...

whitener Крем Иновативната формула со боја пигменти длабоко црвена, виолетова и портокалова, тоа ви ...
ДЕКО руси - polvere decolorante rapida - TECHNIQUE

ДЕКО руси - polvere decolorante rapida
TECHNIQUE

ДЕКО руса сино - antirosso лосион Белење прашок за брза акција, индициран за ленти и balayages да се постиг...

ДЕКО руса сино - antirosso лосион Белење прашок за брза акција, индициран за ленти и balayages да се постиг...
руса - TEOTEMA-COSMEDI

руса
TEOTEMA-COSMEDI

whitener прашина Teotema руса е систем на промена на бојата висока ефикасност развиени за секој професи...

whitener прашина Teotema руса е систем на промена на бојата висока ефикасност развиени за секој професи...
DE- светлина по третман - TOCCO MAGICO

DE- светлина по третман
TOCCO MAGICO

чистење крем со витамини Акција detangling и освежувачки. Тоа содржи активни состојки добиени од глиц...

чистење крем со витамини Акција detangling и освежувачки. Тоа содржи активни состојки добиени од глиц...
DE- светлина ПЛУС - TOCCO MAGICO

DE- светлина ПЛУС
TOCCO MAGICO

белење прав Белење прав компактен за силна белење. Содржи сини пигмент кој се елиминира сјајот н...

белење прав Белење прав компактен за силна белење. Содржи сини пигмент кој се елиминира сјајот н...
DE- СВЕТЛИНАТА НА УНИВЕРЗАЛНА - TOCCO MAGICO

DE- СВЕТЛИНАТА НА УНИВЕРЗАЛНА
TOCCO MAGICO

белење прав Белење прав компактен за белење медиум. Тоа содржи пурпурна пигмент кој го намалува ...

белење прав Белење прав компактен за белење медиум. Тоа содржи пурпурна пигмент кој го намалува ...
DE- Light System - TOCCO MAGICO

DE- Light System
TOCCO MAGICO

промена на бојата со светлосен ефект DE- светлина Системот се состои од три производи пет активат...

промена на бојата со светлосен ефект DE- светлина Системот се состои од три производи пет активат...
БОЈА OFF - VITALITYS

БОЈА OFF
VITALITYS

редуктор 1 и катализатор 2, се меша, им овозможи на отстранување на козметички боја на косата. Стаби...

редуктор 1 и катализатор 2, се меша, им овозможи на отстранување на козметички боја на косата. Стаби...
ДЕКО ЈО - VITALITYS

ДЕКО ЈО
VITALITYS

Новата формулација, збогатен со маслото од јојоба, го штити структурата на косата за време на пром...

Новата формулација, збогатен со маслото од јојоба, го штити структурата на косата за време на пром...
лИНИЈА ACADEMY - VOLHAIR

лИНИЈА ACADEMY
VOLHAIR

белење прав прашина Белење прав ултра- компактен и ultraschiarente пријатен мирис на лаванда. Поплочува ...

белење прав прашина Белење прав ултра- компактен и ultraschiarente пријатен мирис на лаванда. Поплочува ...
лИНИЈА ACADEMY - VOLHAIR

лИНИЈА ACADEMY
VOLHAIR

whitener брзо Високо иновативни производ е белење прав компактен, кој ви овозможува да се добие до 7 ни...

whitener брзо Високо иновативни производ е белење прав компактен, кој ви овозможува да се добие до 7 ни...
PLATIBLOND EXTREME - YUNSEY

PLATIBLOND EXTREME
YUNSEY

деколоризација прав сини Прав сини деколоризација интензивна осветлување акција со екстремни б...

деколоризација прав сини Прав сини деколоризација интензивна осветлување акција со екстремни б...
LEVEX - ZETAVEL

LEVEX
ZETAVEL

DECOLORANTE Х - inium Производ компактен, не-Сам формула. Задржува влага во текот на процесот со повеќе си...

DECOLORANTE Х - inium Производ компактен, не-Сам формула. Задржува влага во текот на процесот со повеќе си...

X